Program

Pátek, 3. června 2022

Doprovodný program

Start
Kategorie
Rozjížďka
Loňský vítěz/postupový klíč
15:30
Univerzitní osmy
1. rozjížďka muži
15:40
Univerzitní osmy
2. rozjížďka muži
15:50
Univerzitní osmy
3. rozjížďka muži
16:00
Závod o Pohár Leontinky
rozjížďka
16:20
Párové osmy mladšího žactva „O cenu starostky MČ Praha 2“
1. jízda
16:40
Párové osmy mladšího žactva „O cenu starostky MČ Praha 2“
2. jízda
17:00
Párové osmy mladšího žactva „O cenu starostky MČ Praha 2“
3. jízda
17:45
Unverzitní osmy - muži
Finále C
17:55
Univerzitní osmy - muži
Finále B
18:05
Univerzitní osmy - ženy
Finále A
18:15
Univerzitní osmy - muži
Finále A

Lexus

Přehlídka elegantních vozů Lexus je připravena v tradiční Lexus zóně. Přijďte se svézt na vlně luxusu přímo na náplavku Rašínova nábřeží.

ČEZ Energy zóna

Nejenom účastníci, ale i fanoušci a návštěvníci Primátorek mohou pomáhat pohybem, a to prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem. Svou aktivitou generujete body, které následně Nadace ČEZ přemění na finanční příspěvek. Sportovat můžete kdekoliv, ale svoji energii přeměníte prostřednictvím veslařského trenažéru ve stánku ČEZ Energy zóny přímo na náplavce Rašínova nábřeží a vyzkoušíte si tak, co závodníci prožívají na vodě.

 

Pojišťovna VoZP

Ve stánku Vojenské zdravotní pojišťovny bude připravena zóna zdraví, která představí preventivní programy, v nichž štědře přispívá svým klientům. Kromě tří základních oblastí – pohyb, zdraví a prevence – věnuje speciální pozornost také nastávajícím maminkám, novorozencům, dětem a seniorům. Děti si vyzkoušejí zábavné aktivity. Stánek bude zároveň registračním místem VoZP.

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN) patří v současnosti k nejdůležitějším zdravotnickým zařízením v ČR a k největším fakultním nemocnicím v Česku. V rámci tradiční účasti VFN na pražských Primátorkách vám naši odborníci poradí s řadou otázek týkajících se prevence a zdravého životního stylu.

Občerstvení

Na místě budou stánky s občerstvením, kde budou mít návštěvníci příležitost ochutnat signature dish, který speciálně pro Primátorky připravil Zdeněk Pohlreich. Jedná se o klasický plátek Pražské šunky s křenem vmíchaným do vyšlehané smetany a doplněný praženými mandlemi.