Program Univerzitních osem je u konce

Program Univerzitních osem je u konce

Závodní program pátečního dne je u konce, návštěvníky ale čeká na náplavce Rašínova nábřeží ještě koncert ČZU Life Orchestry, big bandu České zemědělské univerzity v Praze.

V odpoledních hodinách odjeli své jízdy mladší žáci a žákyně. Po třech jízdách se na stupně vítězů postavily postupně posádky VK Olomouc, VK Smíchov+LOKOMOTIVA Nymburk a VK BLESK. Gratulaci si ale zaslouží všechny posádky žactva, souboje byly velmi vyrovnané.

V podvečer se na Vltavě strhl souboj o titul akademických mistryň ČR, ve kterém nakonec dominovala posádka žen z Univerzity Karlovy. Závěrečnou jízdu dne měli na programu univerzitní osmy mužů, kde si pro vítězství dojeli veslaři z České zemědělské univerzity.

Úplný závěr dne si mohou návštěvníci užít v zázemí na Rašínově nábřeží, kde od 20:00 probíhá koncert ČZU Life Orchestra.

Zbytek víkendu bude již patřit 107. ročníku AXA Primátorek, jimž bude patřit Vltava, Rašínovo a Hořejší nábřeží po následující dva dny. Diváci mohou sledovat nejen dění na vodě, ale je pro ně připraven i bohatý doprovodný program. Sledujte náš web a sociální sítě, kde najdete kompletní program i nejaktuálnější informace.