105. Primátorky právě začínají!

105. Primátorky právě začínají!

Vážení závodníci, příznivci veslování, milovníci pražské náplavky na Rašínově nábřeží, držte si klobouky! 105. Primátorky právě začínají!
Dnešní 16. hodinou vypuknou první veslařské souboje na Vltavě, rozproudíme atmosféru na náplavce a odstartujeme i bohatý doprovodný program pro veřejnost. Co všechno tedy máme dnes na programu?

V 16:00 odstartují 105. Primátorky závodem o Pohár Leontinky, na který budou navazovat párové osmy mladšícho žactva. Od 17:15 pak proběhnou rozjížďky Univerzitních osema od 18:15 bude jejich finále! To si rozhodně nenechte ujít, protože s osmiveslicí Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA odstartuje trojnásobný olympijský medailista na skifu Ondřej Syneka na kormidle bude další olympionik (jen ve vodním slalomu), Jiří Prskavec. Kromě těchto zvučných jmen se proti sobě postaví jako rivalové Česká zemědělská univerzita a České vysoké učení technické, jehož skóre je šest vítězství ze sedmi pokusů. Ale na to se chystá zareagovat také posádka z Drážďan, která trénuje pod slavným trenérem! Jak tento souboj dopadne můžete sledovat s námi živě, v mobilní aplikaci 105. Primátorky(ke stažení v App storu a na Google Play), nebo na www.primatorky.cz.

Samozřejmě po finálových jízdách bude probíhat koncert, a to na Radiu Wave stage. Těšit se můžete od 20:00 do 22:00 na kapely Cold Cold Nights aRolea pak plynule přesedneme na after party, která se bude konat na lodi Cargo Gallery.